Kalitenin hayat bulduğu bir ekibiz.

Kıbrıs’ta ve Türkiye’de iş arama platformu hizmetleri vermekteyiz.  Platformun alt yapısını ve işleyişini düzenleyip, işinde uluslararası deneyimi olan ekimizle yazılım tarafını yönetmekteyizhttps://kariyerkktc.com/

Hedefe yönelik ve kişiselleştirilmiş tasarımlar

2018 tarihinden bu yana Teknoloji ve Bilgisayar Sistemleri çatısı altında Web Tasarım hizmetleri veren ekibimiz Ağustos 2018 İtibariyle Deluxe Bilişim adı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Deluxe Bilişim günümüzde firmalar için hem prestij hem de kazanç sağlama yöntemi olarak kullanılan Web tabanlı teknolojileri, sizler için uyguluyor.

Hedefe dönük ve kişiye özel tasarımlar, sizi ve yaptığınız işi en iyi şekilde anlatan Web Siteleri, online eğitim sistemleri, rezervasyon ve oda satışlarınızı kolaylıkla yapabileceğiniz Otel Web Siteleri, firmanızın herkes tarafından hızla erişilebilmesine yardımcı olacak Mobil Web Siteleri gibi çözümler ile sizleri daha tanınır ve kolay ulaşılabilir hale getiriyoruz.

Bilgi ve tecrübemizi güven ve güler yüzle birleştiriyor ve hayallerinizdeki web sitesine sahip olmanız için elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz.

Teknolojinin inanılmaz bir hızla ilerlediği çağımızda kendimizi geliştirmeye ve hizmetimizi kusursuz kılmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Rüyalarınızdaki İş Sizi Bekliyor

Çözüm Ortaklarımız